3rd Grade Reading Comp

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.57 TL
  • Boyut 7.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Peekaboo Studios
İngilizce seviyenizi geliştirmek ve bilgilerinizi unutmamak için hikaye okumaya ne dersiniz?

İngilizce öğrenmenin ne kadar zor olduğunu herkes söyler ama aslında söylemek istedikleri öğrenilen bilgilerin muhafaza edilip korunmasıdır. Öğrenilen önce bilgi atılır beyine ama kullanılmadıkça sürekli bir unutulma süreci içerisine girer. Eğer günlük hayatımızda İngilizcenin pek de yeri yok ise bu böyle olmak zorundadır. İşte bu program da size bu konudaki eksiklerinizi tamamlama imkanı veriyor. Program içerisinde yer alan hikayeleri okuyup sürekli olarak yeni kelimeler ve sürekli yeni kalıplar görerek kendinizi geliştireceksiniz. Eğer onca emek sarf edip elde ettiğiniz İngilizce bilgilerinize değer veriyor ve onları korumak istiyorsanız bu programı mutlaka indirmelisiniz.

Programın olayı çok basit içerisinde 3. seviye birbirinden eğlenceli ve maceralı bir çok hikayenin bulunduğu program içinde sizlere hitap eden bir çok özellik bulunmakta. Hikayeleri okuduktan sonra hikayeler ile ilgili olarak sizlere sorular sorulacak. Siz de gerçekten anladıktan ve hikayeyi çözümledikten sonra size sorulan bu sorulara doğru cevaplar vermeye çalışacaksınız. Hikayeyi okuyup anlamaya çalışırken yeni bir çok şey öğrenecek bunun farkında bile olmayacaksınız. 

Size hayatınıza ve iş hayatınıza büyük faydası olacak olan bu programa hemen sahip olmak için yapmanız gereken şey çok basit hemen indir butonuna basın ve İngilizce bilgilerinizi katlayacak bu harika programa hemen sahip olun. 

3rd Grade Reading Comp indir